Rzeczoznawca budowlany Gliwice

Rzeczoznawca budowlany Gliwice

Rzeczoznawca budowlany – Gliwice

Rzeczoznawca budowlany to specjalista, który posiada uprawienia do sporządzenia ekspertyzy budowlanej. Co jeszcze można o nim powiedzieć?

  • posiada co najmniej tytuł inżyniera, magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta lub inżyniera architekta,
  • ma nieograniczone uprawnienia budowlane,
  • może wykazać się co najmniej dziesięcioletnią praktyką w zakresie objętym rzeczoznawstwem,
  • jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego.

Nasi rzeczoznawcy budowlani posiadają tytuł naukowy profesora, co jest gwarancją specjalistycznej wiedzy technicznej. Działamy m.in. na terenie Gliwic, wykonując ekspertyzy budowlane, sporządzając opinie techniczne budynków i nie tylko. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany (Gliwice) – kiedy się przyda?

Doświadczony rzeczoznawca budowlany – Gliwice – przyda się, gdy wymagana będzie ekspertyza techniczna budynku, oparta na profesjonalnych badaniach technicznych. Rzeczoznawca oceni poprawność wykonanych robót budowlanych, określi zgodność stanu faktycznego z normami i regulacjami prawnymi oraz czy zastosowane rozwiązania budowlane są zgodne z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowalnej. Ponadto nasi eksperci określą przyczyny powstania nieprawidłowości i wad obiektu budowlanego, w tym wad konstrukcyjnych wraz ze wskazaniem sposobu ich naprawy.
Jeżeli więc planujesz kupno domu lub innego budynku, jego przebudowę lub ocenę stanu technicznego budynku w Gliwicach, usługi rzeczoznawcy budowlanego okażą się niezwykle cenne.

Rzeczoznawcy budowlani na terenie Gliwic? Postaw na Grupę Stekra!

Potrzebujesz usługi rzeczoznawcy budowlanego na terenie miasta Gliwice? Wybierz Grupę STEKRA! Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w województwie śląskim, w okolicy miasta Gliwice. Nasi specjaliści w sposób profesjonalny wykonają ekspertyzę budynku, oceniając jego stan techniczny oraz wskażą optymalne rozwiązanie rozpoznanych defektów. Zaufaj naszej wiedzy i naszemu wieloletniemu doświadczeniu – skontaktuj się z nami już dziś!

Oferujemy przeprowadzanie opinii i ekspertyz budowlanych. Profesjonalny zespół biegłych sądowych mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem opiniuje na wnioski Sądów, Prokuratur, Policji, jak również podmiotów gospodarczych i prywatnych.

Sprawdź też: