Rzeczoznawca budowlany Tychy

Rzeczoznawca budowlany Tychy

Rzeczoznawca Budowlany – Tychy

Nasza firma specjalizuje się w rzeczoznawstwie w Tychach i nie tylko. Rzeczoznawca budowlany jest specjalistą posiadającym odpowiednie uprawienia do sporządzenia ekspertyzy budowlanej. Co jeszcze warto wiedzieć o rzeczoznawcy?

  • Rzeczoznawca ma nieograniczone uprawnienia budowlane i doskonale zna prawo budowlane.
  • Każdy rzeczoznawca budowlany może się pochwalić co najmniej tytułem inżyniera, magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta lub inżyniera architekta.
  • Posiada minimum 10 lat doświadczenia w pracy w obszarze rzeczoznawstwa budowlanego.
  • Należy do właściwej izby samorządu zawodowego.

Nasi eksperci budowlani posiadają także tytuły naukowe profesora, co świadczy o ich zaawansowanej wiedzy technicznej. Działamy na terenie Tychów i innych miast, a w swojej dziedzinie jesteśmy ekspertami. Zapraszamy do kontaktu!

Kiedy warto skorzystać z usług, które oferuje rzeczoznawca budowlany (Tychy)?

Potrzebujesz ekspertyzy technicznej budynku w Tychach lub okolicy? Nasz doświadczony rzeczoznawca budowlany (Tychy) pomoże Ci w wielu sytuacjach. Przede wszystkim przeprowadzi dokładne badania techniczne i oceni poprawność prac budowlanych. Sprawdzi, czy budynek spełnia obowiązujące normy i przepisy prawa, a także czy zastosowane rozwiązania budowlane są zgodne z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej. Ponadto nasz ekspert wskaże przyczyny ewentualnych usterek i wad konstrukcyjnych, proponując odpowiednie metody ich naprawy.
Jeśli planujesz zakup nieruchomości czy przebudowę lub potrzebujesz opinii technicznej budynku, nasze usługi rzeczoznawcy budowlanego w Tychach mogą okazać się dla Ciebie wyjątkowo cenne.

Rzeczoznawcy budowlani w Tychach i okolicy – Grupa Stekra

Szukasz rzeczoznawcy budowlanego na terenie Tychów i pobliskich miejscowości? Wybierz Grupę STEKRA! Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski, a szczególnie specjalizujemy się w obszarze województwa śląskiego, w tym w okolicach miasta Tychy. Nasi doświadczeni specjaliści świadczą usługi rzeczoznawstwa budowlanego na najwyższym poziomie, przeprowadzają szczegółowe ekspertyzy budowlane budynku i wystawią opinie techniczne, proponując optymalne rozwiązania dla różnorodnych problemów. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu – skontaktuj się z nami już dziś!

Oferujemy przeprowadzanie opinii i ekspertyz budowlanych. Profesjonalny zespół biegłych sądowych mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem opiniuje na wnioski Sądów, Prokuratur, Policji, jak również podmiotów gospodarczych i prywatnych.

Sprawdź też: