Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Rzeczoznawca budowlany – Warszawa

Doświadczony rzeczoznawca budowlany jest niezastąpiony, jeśli chodzi o profesjonalne doradztwo w sprawach obiektów budowlanych. Posiada uprawienia do sporządzenia ekspertyzy budowlanej i doskonale zna prawo budowlane. Co jeszcze można o nim powiedzieć?

  • może się pochwalić co najmniej tytułem inżyniera, magistra inżyniera, magistra inżyniera architekta lub inżyniera architekta,
  • ma nieograniczone uprawnienia budowlane,
  • ma wieloletnie doświadczenie w rzeczoznawstwie - co najmniej 10 lat,
  • jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego.

Nasi rzeczoznawcy budowlani mają też tytuł naukowy profesora, co jest gwarancją specjalistycznej wiedzy technicznej. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Potrzebujesz usług rzeczoznawców budowlanych na terenie Warszawy? Zapraszamy do kontaktu!

Rzeczoznawca budowlany (Warszawa) – kiedy się przyda?

Rzeczoznawca budowlany – Warszawa – sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy wymagana będzie ekspertyza techniczna budynku, oparta na profesjonalnych badaniach technicznych. Rzeczoznawca oceni poprawność wykonanych robót budowlanych, określi zgodność stanu faktycznego z normami i regulacjami prawnymi oraz czy zastosowane rozwiązania budowlane są zgodne z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowalnej. Ponadto nasi eksperci określą przyczyny powstania nieprawidłowości i wad obiektu budowlanego, w tym wad konstrukcyjnych wraz ze wskazaniem sposobu ich naprawy.
Jeżeli więc planujesz zakup domu lub innego budynku, przebudowę albo ocenę stanu technicznego różnych budynków użyteczności publicznej budynku w Warszawie, usługi rzeczoznawcy budowlanego sprawdzą się doskonale.

Rzeczoznawcy budowlani na terenie Warszawy? Postaw na Grupę Stekra!

Chcesz skorzystać z usługi rzeczoznawcy budowlanego na terenie miasta Warszawa? Wybierz Grupę STEKRA! Działamy na terenie całej Polski, w szczególności w województwie śląskim, w okolicy miasta Gliwice. Opinie techniczne, ekspertyzy budowlane czy wskazywanie optymalnych rozwiązań rozpoznanych defektów to coś, czym nasi specjaliści zajmują się na co dzień. Zaufaj naszej wiedzy i naszemu wieloletniemu doświadczeniu – wybierz naszego rzeczoznawcę budowlanego i skontaktuj się z nami już dziś!

Oferujemy przeprowadzanie opinii i ekspertyz budowlanych. Profesjonalny zespół biegłych sądowych mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem opiniuje na wnioski Sądów, Prokuratur, Policji, jak również podmiotów gospodarczych i prywatnych.

Sprawdź też: